JOCKSTRAPY ADDICTED

Addicted sklep z jockstrap
jockstrap Addicted

Addicted to obecnie jeden ze światowych liderów w produkcji suspensoriów. W szerokiej ofercie są zarówno jockstrapy premium z system push up, jak również tanie jockstrapy o klasycznej kolorystyce i kroju. Możesz wybrać jockstrap Addicted z wąskimi lub szerokimi tylnymi gumami. Wszystkie modele łączy unikalny komfort noszenia.

Męskie slipy i bokserki z odsłoniętymi pośladkami to również jedne z najbardziej rozpoznawalnych modeli Addicted. Jeżeli do Twojej sylwetki pasuje bardziej zabudowana bielizna, to te modele sprawdzą się idealnie. Duża wygodna kieszeń sprawi, że od razu pokochasz Addicted.

Trykoty Addicted to wyjątkowo seksowne ubrania na specjalne chwile. Singlet Addicted nie tylko podkreśla wysportowaną męską sylwetkę, ale również dodaje trochę pikanterii.

singlety trykoty Addicted

Seksowny jockstrap Addicted to nie tylko odkryte męskie pośladki, ale również uwydatniony przód. Jockstrap push up podnosi i wypina do przodu męskie atrybuty, aby zrobić jeszcze większe wrażenie.

jockstrap push up

Jeżeli uważasz, że z przodu masz wciąż za mało, to wybierz powiększający jockstrap Addicted ze specjalnie pogrubioną wkładką, która doda kilka centymetrów. Wkładka dodatkowo chroni przed uderzeniami, a w zależności od sytuacji możesz ją wyjmować

powiększający jockstrap z wkładką

Miłośnikom jockstrapów Addicted proponujemy ekonomiczne trójpaki Addicted w atrakcyjnej cenie. Do wyboru są zarówno klasyczne bawełniane modele, jak również te z elastyczną dziurkowaną kieszenią.

trójpak jockstrap Addicted
sklep z jockstrapami Addicted