KĄPIELÓWKI ADDICTED

Addicted sklep z kąpielówkami męskimi
kąpielówki męskie Addicted

Męskie bikini Addicted to seksowne kąpielówki dla odważnych mężczyzn, chcących pochwalić się na plaży swoim ciałem. Mini-slipy kąpielowe Addicted są bardzo wygodne i nie krępują ruchów podczas pływania. Sprawdzą się idealnie na południowych i egzotycznych plażach.

męskie bikini kąpielowe Addicted

Nowoczesne kąpielówki męskie dla facetów ceniących dobry styl i wygodę. Męskie slipy kąpielowe to jeden z bestsellerów Addicted. Kąpielówki Addicted wyróżnia modne wzornictwo oraz opatentowane wkładki PACK UP, które osłaniają efekt zimnej wody i sprawiają, że przód zawsze wygląda perfekcyjnie.

kąpielówki męskie Addicted

Bokserki kąpielowe Addicted skierowane są do mężczyzn lubiących klasyczny wygląd i najnowsze technologie. Bokserki kąpielowe również posiadają wkładki PACK UP, dzięki którym przód prezentuje się zawsze tak samo, niezależnie od sytuacji czy wielkości Twoich klejnotów.

męskie bokserki kąpielowe Addicted

Męskie szorty kąpielowe Addicted dla miłośników luźnego stylu. Do wyboru krótsze i dłuższe nogawki. Spodenki kąpielowe Addicted wyróżniają wewnętrzne siateczkowe slipy z systemem PUSH UP, który podnosi i wypina do przodu męskie atrybuty. Inni faceci będą Ci zazdrościć.

męskie szorty kąpielowe Addicted
sklep z kąpielówkami Addicted